PROFESYONEL MAKYAJ KURSU

profesyonel-makyaj-500x500

PROFESYONEL MAKYAJ EĞİTİMİ HAKKINDA

Diziler, Show Programları ve Sahne gibi profesyonelliğin önemli olduğu yerler başta olmak üzere, diğer birçok alanda gereksinim duyulan makyaj uygulamasıdır. Bu eğitim ile her geçen gün daha fazla gereksinim duyulan ve ülkemizde de uluslararası adı ile anılan Make Up Artist yeteneklerine sahip olacaksınız.

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Sahne ve Show Makyajı, Ünlü, Oyuncu, Sanatçı Makyajı, Gece Gündüz Makyajı, Gelin Makyajı, Airbrush Teknikleri, Podyum, Tv Makyajı, Soft Porselen Makyaj, Kamuflaj, Gölge ve Kapak Çalışması, Gençleştirme, Yaşlandırma ve Deformasyon Makyajı, Aqua Makyaj, gibi konularda işinde uzman profesyonel Makyaj Sanatçısı deneyimine sahip olacaksınız.

İŞ OLANAKLARI

Film Setlerinde, Moda Çekimleri, Manken Makyajı, Gelin Makyajı, Reklam çekimleri, Dergi çekimleri, Sinema, Tv ve Dizi Çekimlerinde, Makeup Stüdyolarında Make Up Artist olarak, Kuaför ve Güzellik Salonlarında, Ünlü Makyözü gibi alanlarda, Makyaj Kozmetiği Ürün Satış firmalarında çalışabilir, Makyaj Eğitmenliği yapabilirsiniz.

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

2- Diploma Fotokopisi

3- 6 Adet Fotoğraf

4- İkametgah Belgesi

KURS SÜRESİ

Profesyonel Makyaj Kursu eğitim programı içeriği oldukça yoğun ve kapsamlı olduğundan 2 aylık bir eğitim süreci ile tamamlanmaktadır. Hafta İçi ve hafta Sonu seçenekleri bulunmaktadır.

SINAV VE SERTİFİKA

Sınav: Kursiyerlerimiz gerekli eğitim sürecini tamamladıktan sonra MEB tarafından periyodik olarak belirlenen müteakip tarihte yazılı sınava alınarak değerlendirmeye tabi tutulacaktır.

Sertifika: Kursiyerlerimiz eğitim sonunda yapılacak sınav ile MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) onaylı Profesyonel Makyaj Sertifikası alacaklardır.

Web site: sevvalozcelik.com

Hemen ara: 212 274 7077

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s