LAZER EPİLASYON KURSU

LAZER EPİLASYON EĞİTİMİ HAKKINDA

En yeni teknolojilerle üretilen modern cihazlar ile acısız, ağrısız, yanmasız bir epilasyon dönemi başladı. İğneli epilasyon elektroliz, en etkin ve kalıcı epilasyon yöntemi olarak, günümüzde de geçerliliğini korumaktadır. Tedavi edilen bölge ve kıl kalınlığı durumuna göre, ince ve hassas problar aracılığı ile kıl köklerine uygulanan elektrik akımı sayesinde; gelişmekte olan kıl hücreleri geri dönüşümsüz biçimde hasara uğratılması ile uygulanır. Mesleki kariyer saygınlığını ve uygulama talebi her geçen gün artan epilasyon uygulamalarıUzman ihtiyacını beraberinde getirmektedir. Yüzyılın mesleği olarak tanımlayabileceğimiz bu alanda Kariyerinize hemen başlayın, Güzelleşin ve Güzelleştirin.

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

IPL, DIODE, BUZ, İĞNELİ Epilasyon Teknikleri, Cihazları, Kıl Anatomisi, Lazer Teknolojisi, Lazer Dalga boyları ve Lazer Çeşitleri, Lazer Cihaz Bilgisi, Lazer Uygulama Bilgisi, Lazer Epilasyon Uygulamaları, Salon İşletmeciliği gibi konular hakkında detaylı ve uygulamalı eğitimler alacaksınız. Kursiyerlerimize lazer ışık epilasyonlarına dair öğrenmek istediğiniz herşeyi deneyimleyerek eğitim alma şansını sunuyoruz.

İŞ OLANAKLARI

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan Halk Eğitim Merkezlerinde, Mesleki Eğitim Merkezlerinde, Meslek Liselerinde, Usta ve Usta Eğiticilik belgelerini almak şartıyla sözleşmeli Usta Eğitici olarak öğretmen gözetiminde görev alabilirler. Meslek personeli, Güzellik salonları ve Merkezlerinde, Bayan ve Erkek Kuaför Salonları, Masaj Salonları, Hastaneler ve Klinikler, Otellerin Epilasyon Bölümlerinde, Kozmetik Satış Noktaları, Kozmetik İmalatçılarında, Spor Merkezleri ve Salonları, Güzellik Malzemesi Satan ve Pazarlayan İş Yerlerinde Eğitmen olarak çalışma olanakları vardır. Mesleki eğitim gören kursiyerler, gerekli evrakları tamamladıktan sonra kendi iş yerlerini açabilirler.

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi2- Diploma Fotokopisi

3- 6 Adet Fotoğraf

4- İkametgah Belgesi

KURS SÜRESİ

IPL BUZ Başlıklı DIODE Lazer Epilasyon Kurs eğitim programı içeriği oldukça yoğun ve kapsamlı olduğundan 2 ay süreli ve kendi segmentinin en üst makine modelleri ile uzman hocalarımızın tarafından teori ve uygulama süreçleri ile tamamlanmaktadır. Hafta İçi ve hafta Sonu seçenekleri bulunmaktadır.

SINAV VE SERTİFİKA

Sınav: Kursiyerlerimiz gerekli eğitim sürecini tamamladıktan sonra MEB tarafından periyodik olarak belirlenen müteakip tarihte yazılı sınava alınarak değerlendirmeye tabi tutulacaktır.

Sertifika: Kursiyerlerimiz eğitim sonunda yapılacak sınav ile MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) onaylı Lazer Epilasyon Uzmanı Sertifikası, Eğitim Kitapçıkları ve Konsültasyon Formları alacaklardır.

Etiketler: lazer kursuepilasyon kursuipl kursudiode lazer kursubuzlu lazer kursulazer eğitimiepilasyon eğitimiipl eğitimidiode lazer eğitimibuzlu lazer eğitimi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s