MİCROBLADİNG KURSU

MICROBLADING KURSU EĞİTİMİ HAKKINDA

Kaş Kontür uygulamalarından biri olan Microblading, eksilen kaş kıllarının Maicroblading iğneleri ve bıçakları kullanılarak 3D Kıl Efekti ile doğal görünüme kavuşturulması işlemi olarak özetlenebilir. Microblading eğitimi mineral ve kök boyaların deri altına uygulanmasının teorik ve pratik açıdan öğrenilmesi ile Microblading Uzmanı yeteneklerine sahip olacaksınız.Kalıcı makyaj eğitimi birebir eğitmen ile uygulamalı olarak verilmektedir. Eğitim programı hafta içi ve hafta sonu olmak üzere kişiye özel belirlenebilmektedir. Kurumumuzun sağladığı canlı modeller ile el beceriniz yeterli seviyeye ulaşıncaya kadar uygulama tekrarı yapılmaktadır.

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Makyajı, 3d Kaş Tekniği olarak bilinen, 3D Kalıcı Kaş Microblading, Round Blade, Ushape, Flex, Flat Pudralama Microblading Teknikleri gibi konularda teori eğitiminden sonra uygulamalı eğitimler alacaksınız.

İŞ OLANAKLARI

Microblading 3D Kıl Efekti Uzmanı olarak, Makeup Makyaj Stüdyolarında, Kuaför ve Güzellik Salonlarında, Estetik Merkezlerinde, Hastane ve Kliniklerin Güzellik Birimlerinde, Makyaj Kozmetiği Ürün Satış firmalarında çalışabilir, ve Microblading Eğitmenl alanlarında çalışma imkanları bulunmaktadır.

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi2- Diploma Fotokopisi

3- 6 Adet Fotoğraf

4- İkametgah Belgesi

KURS SÜRESİ

Kişisel eğitim programı seçeneği de olmakla birlikte maksimum 4 kişilik gruplar halinde teorik ve pratik olarak verilir. Özel çalışma materyalleri, kartuş tanımları ve çizgi alıştırmaları ile başlayan program model uygulaması ile birlikte sona erer. Eğitimin toplam süresi 3 gündür. Eğitimlerde kullanılan marka MEI-CHA ürünleridir.

SINAV VE SERTİFİKA

Sertifika: Kursiyerlerimiz eğitim sonunda kurumumuz onaylı Kirpik Kaynak Sertifikası, Eğitim Kitapçıkları ve Konsültasyon Formları alacaklardır.

Etiketler: 3d Kaş Tekniği3d kıl efekti kursukaş makyajı kursumicroblading kursuround blade kursu3d kalıcı kaş kursuushape kursufelx kaş kursuflat kaş kursupudralama kaş kursumicroblading teknikleri kursu3d kıl efekti eğitimikaş makyajı eğitimimicroblading eğitimiround blade eğitimi3d kalıcı kaş eğitimiushape eğitimifelx kaş eğitimiflat kaş eğitimipudralama kaş eğitimimicroblading teknikleri eğitimi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s